Vrlo udoban prsluk Jaxon. Ima mnogo džepova, savršen za svako godišnje doba. Za vrućih dana, dio materijala se može ukloniti na leđima, što ga čini prozračnijim.
Asortiman izrađen od Plavitex materijala, 100% vodootporan. Odjeća bez postave, lagana i laka za transport. Gotovo svatko je iskusio nepredvidljivost vremena uz vodu, često u trenutku kada riba počne gristi. Rješenje problema mokrenja je ogrtač ili cijeli vodootporni set. Kad pada kiša, sa štapovima lako možemo sve obaviti, doći do lovišta ili se vratiti. -Jaxon kišna kabanica
-gumirana kabanica s kapuljačom -kapuljača se može složiti i spremiti u ovratnik kabanice -materijal izrade: 100% poliestersko vlakno s polivinilkloridnim zaštitnim premazom -2 velika prednja džepa s preklopom
-Black Cat kišno odijelo / kabanica -Vodootporna odjeća otporna na prljavštinu za ribolovce. Slime Combo može se nositi preko uobičajene ribičke odjeće radi zaštite od kiše i istovremeno štiti ribičevo donje rublje od blata i sluzi prilikom rukovanja ribom.